منو
کفپوش اپوکسی بیمارستان کفپوش بیمارستانی

کفپوش اپوکسی بیمارستان کفپوش بیمارستانی

برای اینکه بیمارستان ها  و ازمایشگاه ها و شرکت های دارویی بیشتر و بهتر از میکروب ها و الودگی های موجود در این محیط ها  به دور باشند باید الزاماتی در انتخاب نوع کفپوش های مود استفاده رعایت کنند.

بهترین نوع کفپوش برای این محیط , کفپوش ای انتی باکتریال ضد میکروب و الودگی میباشد.

بدلیل اینکه کفپوش های اپوکسی بدون درز و شیار هستند و میکروب و الودگی های ناشی از چنین محیط هاییی اصلا در آن نفوذ نمیکند و با افزودن مواد خای به مواد اولیه , خاصیت انتی باکتریال پیدا میکنند.

وقتی این نوع کفپوش را در بیمارستانها و محیط هایی با همین خط و مشی اجرا میکنیم ,لبه های کفپوش در هنگام اتصال به دیوار و کف نیز با ظرافت خاصی انجام میشود تا دارای کوچکترین درز و شیاری نباشد و محل اجتماع میکروب ها و الودگی ها نشود.

کفپوش اپوکسی بیمارستانی کاملا در برابر انواع مایعات مقاوم است و هیچ نوعی از مایعات به داخل ان نفوذ نمیکند و در شست و شو نظافت هم بسیار سریع و راحت است. 

از نکات مهم بهداشتی که باید مراکز بیمارستانی رعایت شوداستفاده از کفپوش های یکپارچه ، بدونه درز و آنتی باکتریال است. سیستم کفپوش بیمارستانی به دو صورت کفپوش بیمارستانی مخصوص اتاق عمل و ریکاوری و کفپوش بیمارستانی مربوط سایر بخش ها ست .
 در نوع اول باید به‌صورت هم‌زمان ویژگی آنتی استاتیک و انتی باکتریال بودن آن رعایت شده باشد و در نوع دوم فقط داشتن ویژگی آنتی باکتریال کافی است و این کفپوش بیمارستانی  باید به نحوی طراحی، فرمولاسیون و اجرا گردد که با شرایط سخت و ترددهای  بسیار زیاد و سنگین که گاها به‌صورت تمام‌وقت (شبانه‌روز) در حال استفاده است منطبق باشد.
شرکت مهندسی کفپوش صنعت آریا سیستم کفپوش بیمارستانی را اختصاصاً جهت مراکز بهداشتی ، درمانی و بیمارستانی، مراکز توان‌بخشی و دیگر مکان‌هایی که بهداشت در اولویت قرار دارد را پیشنهاد می‌دهد

ویژگی های سیستم کفپوش بیمارستانی

- کفپوش بیمارستانی دارای سطوحی بی‌درز و به‌صورت یکپارچه است
- کفپوش بیمارستانی مطلقاً جذب مایعات ازجمله آب ندارد و از نفوذ آب، روغن و سایر مایعات به خود جلوگیری می‌کنند.
- کفپوش بیمارستانی سبک و کم‌حجم بوده و از ایجاد هرگونه گردوغبار نیز جلوگیری می‌نماید.
- کفپوش بیمارستانی به سهولت شستشو ، تمیز و ضدعفونی می‌گردد
 کفپوش بیمارستانی در صورت بهر برداری مناسب حداقل ۲۰ سال عمر مفید دارد.
- کفپوش بیمارستانی امکان تولید در طیف وسیعی از رنگ‌ها را دارا است
- کفپوش بیمارستانی دارای مقاومت سایشی بسیار بالایی بوده و کاملاً مقاوم به خش است.
- کفپوش بیمارستانی کاملاً امن و ضد لغزندگی است
کفپوش بیمارستانی در برابر پارگی و پکیدگی مقاوم هست
کفپوش بیمارستانی در صورت آسیب‌دیدگی و نیاز به ترمیم داشتن به راحتمی و با هزینه پایین‌ترمیم و بازسازی می‌گردد.
- کفپوش بیمارستانی دارای خاصیت آنتی باکتریال ثبت‌شده در آژانس حفاظت محیطی است.
کفپوش بیمارستانی در برابر حلال‌ها موجود در محیط‌های  بیمارستانی، ضدعفونی‌کننده‌ها نظیر بتادین و دیگر مواد شوینده شیمیایی مقاوم است