منو

کفپوش اپوکسی بتن سخت


موجودی : موجود در انبار
قیمت : تماس بگیرید
سایز :
واحد فروش :

کفپوش اپوکسی بتن سخت به لحاظ فیزیکی

بتن سخت صنعتی که به لحاظ فیزیکی و مکانیکی از مقاومت بالایی برخوردار است و اغلب در مراکز صنعتی که در معرض سایش وترافیک و بارهای سنگین قرار دارد ، بکار میرود .این کفپوش بصورت یکپارچه و زیبا و با استفاده از پیگمنت های رنگی و دانه بندی های متنوع اجرا میگردد که از گرانول های سخت طبیعی و صنعتی طی مراحل کنترل شده ودقیق طبق استانداردهای بین المللی تهیه میشود . بتون سخت صنعتی از ترکیب سیمان ، آب ومواد افزودنی مجاز مخلوطی بدست می آید که بصورت یکپارچه و همزمان با بتن ریزی ، به عنوان کفپوشهای نهایی سطح در ضخامت های متفاوت اجرا می گردد.

میتوان با بهبود خصوصیات مکانیکی ،بتن را با طول عمر بیشتروبا کیفیت مطلوبتر اجرا نمود این کار با استفاده از افزودنی های مناسب، میتوان بتنی با مقاومتهای فشاری ، خمشی ،کششی و سایشی بالاتر از بتن معمولی بدست آورد.

هزینه تمام شده بتن سخت به نسبت کفپوش اپوکسی کمتر و ارزانتر است، همچنین سرعت اجرای کفپوش بتن سخت از کفپوش اپوکسی بیشتر است به همین دلیل دوره کفسازی کوتاهتر و زمان آماده شدن سطح برای کاربری و استفاده از سطح کوتاهتر است.

مشخصات فنی پوشش بتن سخت

1- افزایش مقاومت فشاری سطح تا 98 نیوتن بر میلیمتر مربع (980 کیلوگرم بر هر سانتی متر مربع )
2- افزایش مقاومت فشاری فرسایشی سطح تا 160 برابر بتن 350 (مناسب جهت فضاهایی که در معرض تردد جک پلت، لیفتراک خودرو های سنگین و ... میباشد) .
3- مقاوم در برابر نفوذ آلاینده ها از قبیل مواد قلیایی و اسیدی ( بسیار مناسب جهت اجرا در سالن های تولید کارخانجات صنایع غذایی)
4- محصول بتن سخت رنگی دارای سطحی صاف، مسطح و زیبا با رنگ بندی متنوع و اصحلاک بالاتر از بتن(Non Slip)
5- محصول بتن سخت رنگی خاصیت آنتی باکتریال را داراست .
6- مقاومت برودتی تا 40- درجه سانتی گراد و حرارتی تا 400 + درجه سانتی گراد . (بسیار مناسب جهت اجرا در سرد خانه و کارخانجات تولید قطعات یدکی )
7- مقاوم در برابر اشعه UV.
8-(مناسب جهت محوطه سازی )
9- ضد خش

بتن سخت رنگی

افزودنی های کفپوش بتن سخت

ساخت بتن پر مقاومت با نسبت، آب به سیمان پائین:

برای کاهش آب به سیمان و در ضمن افزایش کارائی بتن توصیه میگردد یکی از مواد فوق روان کننده (بسته به فصل کاری ) به میزان یک درصد وزن سیمان بکار رود ، با این کار مقاومت فشاری بتن افزایش می یابد.

استفاده از الیاف پلی پروپیلن :

پیشنهاد می گرددبرای افزایش مقاومت کششی وخمشی بتن ، این الیاف به میزان 1kg/m3 به بتن ساخته شده ردیف بالا اضافه گردد. استفاده از این الیاف باعث جلوگیری از ترک خوردگی تحت بار گذاریهای متعدد می گردد.

استفاده از پودر سخت کننده پاششی بر روی بتن تازه :

این کار همزمان با بتن ریزی انجام میشود و در هر متر مربع حدود 5 کیلو پودر مطابق روش استاندارد های بین المللی اجرا می گردد . این روش مقاومت سایشی بتن را بیش از 2 برابر میکند ضمن اینکه این مواد سخت کننده در رنگ طوسی ،قرمز آجری و سبز موجود است .

استفاده از ماده عمل آوری:

در نهایت برای عمل آوری بتن میتوان از این ماده بر روی بتن استفاده کرد . با این کار ضمن عدم نیاز به استفاده از روش های قدیمی عمل آوری ،ترکهای ناشی از Plastic shrinkage وDrying shrinkage به حداقل می رسد.

حدود سه تا چهار هفته بعد از بتن ریزی در صورت نیاز می توان پوشش پلی یورتان مناسب را بر روی این بتن اجرا نمود و یا تنها برای از بین بردن غبارزائی بتن ، پیشنهاد می گرددماده ای نفوذی بنام primer KSA-1 را بر روی آن اعمال گردد تا بدون تغییر در ظاهر آن مسئله غبار زائی کاهش داده شود.


 

نقد و بررسی مشتریان

 1. اولیور کوئین
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز
  27 اردیبهشت 1398
 2. تونی استارک
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته،
  12 اردیبهشت 1398
 3. استیو راجرز
  2 اردیبهشت 1398

یک نقد و بررسی بنویسید