کفپوش اپوکسی با 20 نوع کاربرد + مشاوره رایگان و تضمین قیمت و کیفیت

کفپوش اپوکسی که با نام کفپوش رزینی نیز شناخته می شود، یکی از زیباترین و محبوب‌ترین انواع کفپوش ساختمانی، تجاری، صنعتی و اداری می باشد. این نوع کفپوش به دلیل مزایایی از جمله: شستشوی راحت، زیبایی و طرح‌های گوناگون، ضد گرد و خاک، بدون درز بودن، ضد میکروب (آنتی باکتریال)، آنتی استاتیک و… با طول عمر 20 سال و قابلیت ترمیم عالی‌اش، کاربرد بسیار وسیعی در مکان‌های مختلف پیدا کرده است.

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی گروه کفپوش صنعت آریا

این ویژگی‌ها در کنار قیمت مناسب و ارزان کفپوش رزین نسبت به سایر کفپوش ها آن را متمایز و جذاب کرده است. شرکت صنعت آریا با استفاده از کادری مجرب با سابقه 15 ساله در حوزه اجرای انواع کفپوش این نوع کفپوش را به شما پیشنهاد می کند. در ادامه با ما همراه باشید تا تمام جزییات این محصول را با هم بررسی کنیم.

قیمت کفپوش اپوکسی صنعت آریا نسبت به سایر کف پوش های بازار مناسب می باشد. همچنین کیفیت کف پوش اپوکسی توسط گروه آریا تضمین شده می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید. 22382879-021 

کفپوش اپوکسی چیست؟ (به زبان ساده)

اپوکسی یا پولی پوکساید از لحاظ شیمیایی یک بسپار ترموست است که از واکنش رزین اپوکساید با سخت کننده (هاردنر) پولی آمین یا پلی آمید تولید می‌شود. اپوکسی ماده به صورت مایع می‌باشد که روی سطوح ریخته می‌شود و بعد از گذشت مدت زمانی خشک شده و سطحی زیبا، سخت و مقاوم را برای شما ایجاد می‌نماید.

این کفپوش صنعتی یک کف با سطحی زیبا با کاربردهای مختلف در منازل و محیط های صنعتی و کاری را برای شما ایجاد می‌کند. در ادامه مهم ترین مزایای آن برای شما شرح داده خواهد شد. همچنین می توانید در زیر چند نمونه کفپوش اپوکسی صنعت آریا را مشاهده نمایید.

اجرای لایه پرایمر کفپوش اپوکسی

اجرای لایه پرایمر اپوکسی توسط کارگران اپوکسی کار صنعت آریا

کاربردهای کفپوش اپوکسی در کجاست؟

از انواع کفپوش های اپوکسی می‌توان در صنایع زیر استفاده کرد: دارو سازی، نفت گاز و پتروشیمی، صنایع آب فاظلاب، صنعت مواد شوینده، انبارداری، صنایع خودرو سازی، تولید قطعات کامپیوتر و آی تی، صنایع حمل و نقل ریلی، کارخانه های مواد شیمیایی و رنگزری، بیمارستان ها و مراکز بهداشتی، سالن های ورزشی، کفپوش پارکینگ ها، تولید مواد غدایی، صنایع تولید مواد آرایشی، صنایع بسته بندی، تصفیه آب و تصفیه خانه ها، اتاقهای ابزار دقیق، اتاق های سرور، صنایع فولاد و…

به طور خلاصه می‌توان کاربرد این کفپوش را در این دسته ‌بندی‌ها جای داد:

 • کارخانجات و تولیدی‌ها
 • انبارها و سوله‌ها
 • صنایع نفت و گاز و شیمیایی
 • بیمارستان‌ها و آزمایشگاه‌ها
 • اتاق‌های کامپیوتری و سرور
 • سالن‌های ورزشی
 • مجتمع‌های تجاری

اپوکسی چیست؟

اپوکسی خانواده اجزای اصلی یا محصولات نهایی پخته شده رزین های اپوکسی است. رزین های اپوکسی که به پلی اپوکسیدها نیز معروف هستند، دسته ای از پیش پلیمرها و پلیمرهای واکنش پذیر هستند که حاوی گروه های اپوکسید می‌باشند. گروه عاملی اپوکسید نیز در مجموع اپوکسی نامیده می شود. اپوکسی یا پلی اپوکسید به عنوان یک پلیمر گرمازا عمل می کند که وقتی با مواد سخت مخلوط می شود، پروسه پلیمر شدن آغاز می‌شود.

راهنمای اجرای کفپوش اپوکسی در 9 مرحله

سطح کار شما باید تماماً خشک باشد و از منظر رطوبت و بخار با دقت تمام مورد بررسی قرار گیرد. توجه داشته باشید که در اجرای کفپوش اپوکسی، وجود رطوبت خواهد توانست چسبندگی کفپوش سطح را تحت اثر خود واقع نماید. در نهایت منجر به رشد قارچ در سطح و زیرین کفپوش گردد و ایجاد حباب را رقم زند. 

 1. سطح زیرین کار میبایست به گونه ای کامل آماده سازی گردد. بدین جهت میتوان ساب الماسه و یا ساب دستی ویژه را مورد استفاده قرار داد.
 2. سپس در این مرحله، ترک ها، درزها و نیز حفرات با دقّت تمام با استفاده از ماستیک پر خواهد شد.
 3. سطوح کار پیش از اجراء می بایست کاملاً صاف و بدون هیچ نوع برآمدگی و نیز فرورفتگی باشد. پیش از اجراء می بایست ناحیه هایی که نباید رنگی گردند، با نهایت دقّت پوشش داده شوند. چرا که پاک نمودن رنگ کفپوش اپوکسی بعد از خشک گردیدن بسیار مشقت بار است.
 4. به منظور بهبود چسبندگی با کمک دستگاه های ویژه برروی سطح خط و خش میکروسکوپی تشکیل میشوند. بعد از آن است که کلّیه ی گرد و غبارهای موجود برروی سطح با جارو زدوده خواهد شد.
 5. رطوبت موجود برروی سطح میبایست وارسی گردد. پیش از اجراء مقدار رطوبت میبایست اندک تر از شش درصد باشد. در غیر از این حالت کفپوش اجراء گردیده بعد از یک الی دو هفته از روی سطح جدا خواهد شد.
 6. پرایمر ویژه منوط بر اپوکسی ضمن این مرحله به اجراء خواهد رسید.
 7. طرح چاپ گردیده برروی کاغذ ویژه به دقّت روی سطح الصاق خواهد شد. بروز هر نوع اشتباه در این مرحله میتواند منجر به ایجاد حباب، کنده گردیدن طرح با گذر اندک زمان، یا از میان رفتن کیفیت کار شود. 
 8. پس از آن، لاک شفاف ویژه با تمام دقّت برروی سطح اجراء میگردد تا به تصویر شما عمق دهد. پیش از اجراء این لایه هر نوع آلودگی و شیئ خارجی چون؛ مو، گرد و غبار و… میبایست از روی سطح برطرف گردد. 
 9. به هنگام نیاز یک لایه پایانی، تحت عنوان روکش محافظ برروی سطح اجراء میشود. 
مرحله اول اجرای کفپوش اپوکسی

راهنمای مرحله اول اجرای کفپوش اپوکسی

مزایا استفاده از کفپوش اپوکسی چیست؟

 • حفاظت از سطح زیر کفپوش در برابر سایش و فرسایش
 • ارائه یک سطح بدون درز و تمیز و صاف
 • عدم تولید و جذب گرد و غبار
 • عدم جذب و نفوذ انواع مایعات نظیر آب، روغن و…
 • جلوگیری و افزایش مقاومت بتن در برابر: فرسایش و تخریب و مواد شیمیایی
 • اجرای یکپارچه در رنگ های متفاوت
 • خاصیت آنتی باکتریال (ضد باکتری)
 • ایجاد سطح ضد لغزش
 • سبک کم حجم و نفوذ ناپذیر
 • سهولت در شستشو، عمر مفید 20 سال
 •  قابلیت ترمیم
 • قیمت مناسب و ایده آل

این کفپوش نسبت به سایر پوشش ها که هم از لحاظ دکوری بسیار زیبا و در رنگ بندی های مختلف میباشد با ارزش و قیمت مناسبی دارد قیمت کفپوش اپوکسی در مقایسه با سایر پوشش ها البته با توجه به مزایای آن به صرفه تر می‌باشد. یکی از نکات مهم در مورد قیمت کفپوش اپوکسی این است است این کفپوش به دلیل عمر طولانی‌ و کیفیتی که در مقاومت در برابر عوامل بیرونی دارد، در میان مدت و بلند مدت، هزینه‌های ساختمان شما را کمتر می‌کند.

کفپوش اپوکسی رزین پارکینگ

مزایای کفپوش رزین اپوکسی پارکینگ

کاربرد و مصارف پرایمر و مواد اپوکسی

از اپوکسی استفاده‌های بسیار می‌شود که برخی از آن‌ها در زیر مشاهده خواهید کرد:

 • پرایمر بتن اپوکسی جهت پوشش سطوح بتنی
 • پرایمر فلزی اپوکسی برای لوله ها و مخازن و لوله های آب آشامیدنی فلزی
 • پرایمر اپوکسی برای سر جوش‌ها و اتصالات
 • پرایمر فلزی، اپوکسی برای مخازن سکوهای نفتی ، کشتی ها، پل ها، خطوط ارتباطی لوله های نفت
 • پرایمر فلزی اپوکسی برای مخازن و لوله های زیر زمینی.
 • لاک اپوکسی برای مدارهای چاپی و سیم.
 • بتونه اپوکسی (درزگیر)
 • ملات اپوکسی
 • رنگ اپوکسی با حلال ( براق یا مات با فام های دلخواه )
 • رنگ اپوکسی بدون حلال ( براق یا مات با فام های دلخواه)
 • روکش خود تراز اپوکسی برای بتن کف ( سطح صاف یا زبر)

معرفی انواع کفپوش اپوکسی 

با توجه به نیاز هر کار و فعالیت و نسبت به محیط اطراف اپوکسی کف سالن به روش های مختلفی ساخته و اجرا میگردد در حدود بیش از 12 نوع کفپوش اپوکسی وجود دارد که در زیر به برخی از اساسی و کاربردی ترین آن‌ها اشاره میکنیم.

کفپوش اپوکسی صنعتی

همانطور که از اسمش پیداست این نوع کفپوش در محیط های صنعتی و با ترافیک بالا کاربرد دارد و مخصوص فضاهایی طراحی شده است که در آن از ماشین آلات و وسایل سنگین استفاده خواهد شد کفپوش اپوکسی صنعتی با توجه به میزان بار و اصطکاک ماشین آلات میتواند بیش از حد معمول خود یعنی ضخامت 3 میلیمتر نیز اجرا شود.

کفپوش آنتی استاتیک در کارخانه

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک در کارخانه

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک

آنتی استاتیک در لغت به معنی ضد الکتریسیته ساکن یعنی این نوع کفپوش از تجمع الکتریسیته ساکن روی سطح جلوگیری میکند و همچنین دارای خاصیت رسانایی میباشد از کفپوش آنتی استاتیک عموما در اتاق های سرور، اتاق های جراحی که به الکتریسیته ساکن حساس هستند استفاده میگردد.

کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال

این کفپوش نیز همان طور که از اسمش پیداست ضد باکتری میباشد و کمترین میزان باکتری را جذب کرده کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال در برخی از موارد با ذرات نانو نقره ساخته می شود تا بتواند خاصیت از بین بردن میکروب ها را داشته باشد این کفپوش عموما در بیمارستان ها استفاده می گردد.

کفپوش اپوکسی در بیمارستانی

کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال چیست؟

کفپوش اپوکسی پارکینگ

 نوع کفپوش اپوکسی پارکینگ کفپوشی است با مقاومت مکانیکی بسیار بالا درکنار زیبایی ویژه و خیره کننده آن پیشنهادی بسیار ارزشمند برای استفاده در پارکینگ های ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی می باشد. این کفپوش بر روی کیله سطوح بتنی، موزاییک، سنگ شده و غیره استفاده شود تا به کارایی بالا و جذابیت بیشتر سطوح بیافزاید.

کفپوش اپوکسی بیمارستان

از آنجایی که بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها و شرکت‌های دارویی باید از میکروب‌ها و الودگی‌های موجود در این محیط ها  به دور باشند باید الزاماتی در انتخاب نوع کفپوش های مود استفاده را در این محیط‌ها رعایت کرد.

کفپوش اپوکسی بیمارستان

بهترین نوع کفپوش برای این محیط، کفپوش آنتی باکتریال اپوکسی است. از آنجایی که کفپوش‌های اپوکسی بدون درز و شیار هستند و میکروب و الودگی های ناشی از چنین محیط هایی در آن نفوذ نمی‌کند، با افزودن مواد خاصی به مواد اولیه، کفپوش بهداشتی ما خاصیت آنتی باکتریال پیدا می‌کند.

کفپوش اپوکسی دکوراتیو

همانطور که قبلا اشاره‌ کرده‌ایم، کفپوش اپوکسی را می‌توان در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف بسیاری اجرا کرد. این طرح‌ها معمولا با ترکیب رنگ‌های مختلف و یا پاشیدن تکه‌های متالیک و کوارتز بر روی کف پیاده می‌شود. این مدل از اپوکسی را به عنوان کفپوش اپوکسی تزیینی یا دکوراتیو می‌شناسند. در این مدل از کفپوش، دیگر با طرح‌های ساده و یک رنگ مواجه نیستیم و خلاقیت‌های زیادی در آن وجود دارد.

"<yoastmark

کفپوش اپوکسی سالن ورزشی

از رزین اپوکسی برای ساخت کفپوش محیط‌های ورزشی نیز استفاده می‌شود. البته باید دقت کنید که اکثرا از نوع پلی یورتان در محیط‌های ورزشی استفاده می شود که چرا که این مدل، خاصیت کشسانی و انعطاف بیشتری دارد. از کفپوش ورزشی پلی یورتان در سالن های فوتسال، والیبال و بسکتبال استفاده بسیار زیادی می‌شود.

کفپوش اپوکسی پلی یورتان ورزشی

کفپوش اپوکسی پلی یورتان سالن ورزشی

ضخامت لایه ها

به طور کلی کفپوش اپوکسی از سه لایه تشکیل شده است: لایه اول پرایمر که بر روی سطح ریخته خواهد شد، لایه دوم یا میانی که ضخامت 1.8 تا 2 میلیمتر دارد، و لایه نهایی که 1 تا 1.2 میلیمتر ضخامت دارد البته با توجه به خواسته مشتری و نوع فعالیت این ضخامت ها متغیر می‌باشند.

لایه‌های کفپوش اپوکسی

ضخامت لایه های کفپوش اپوکسی

رنگ کفپوش اپوکسی

اپوکسی را می‌توان با رنگدانه‌های بسیار زیادی ترکیب کرد و هر رنگی که خواهان آن باشیم را تولید کنیم. رنگ‌های سفید، طوسی، آبی، نارنجی، قرمز و هر رنگ دیگری که مورد نیاز کارفرما باشد قابل اجرا خواهد بود. کفپوش صنعت آریا نیز درمورد انتخاب رنگ مناسب مشاوره‌های کافی را به شما ارائه خواهد داد. می‌توانید رال رنگ اپوکسی را نیز در این مورد مشاهده نمایید. البته اپوکسی در طرح‌های مختلف نیز می‌توان اجرا کرد که در ادامه به آن پرداخته‌ایم.

"رنگ

تفاوت کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان

کفپوش صنعتی در انواع مختلفی ساخته و اجرا می شود. مهم ترین نوع کفپوش های صنعتی کف پوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان هستند. با توجه به تفاوت هایی که دارند هر کدام از این کفپوش ها گزینه ای مناسب جهت نصب در مکان های مختلف خواهد بود.

"<yoastmark

بررسی ‌ها نشان می‌ دهد که کفپوش اپوکسی گزینه‌ ای سخت ‌تر، فشرده تر و بادوام تر نسبت به کفپوش پلی یورتان خواهد بود. به همین دلیل جهت نصب در سالن های صنایع سنگین، کفسازی های مکان های عبور و مرور کامیون های سنگین و انبارها کفپوش اپوکسی گزینه بهتری خواهد بود. در طرف مقابل کفپوش پلی یورتان دارای خاصیت نرم تر و انعطاف پذیرتر است. این ویژگی موجب می شود که در برابر ساییدگی و خراش مقاومت بالایی داشته باشند. علاوه بر این حالت کشسانی پلی ‌یورتان این امکان را می‌ دهد که در برابر ضربات جذب و دفع را به خوبی انجام دهد.

کفپوش اپوکسی پلی یورتان

ویژگی کفپوش پلی یورتان

هزینه نصب کفپوش اپوکسی چقدر است؟

هزینه اجرا و نصب کفپوش اپوکسی به عوامل مختلفی عامل بستگی دارد:

 1. درجه کیفیت مواد مورد استفاده در نصب
 2. اجرت نصب کفپوش اپوکسی (بر حسب متر مربع و یا ابعاد پروژه سنجیده میشود.)
 3. کفسازی فعلی و ایجاد بستر مناسب اجرای اپوکسی
 4. تزیینات و طرح‌های کفپوش
 5. متراژ محیط

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره تلفن 09123384676 تماس حاصل نمایید.

مراحل اجرای کفپوش اپوکسی

جهت نصب کفپوش اپوکسی شما باید به صورت کلی مراحل زیر انجام می‌شود.

آماده سازی سطح برای اجرای کفپوش اپوکسی

آماده سازی سطح جهت نصب و اجرای کفپوش اپوکسی

 • آماده سازی سطح: با توجه به اینکه کفپوش اپوکسی قابلیت اجرا بر روی انواع سطوح را دارد شما باید سطح زیرین را به خوبی آماده سازی کنید. عموماً موزاییک، بتن و چوب گزینه مناسبی برای استفاده از این کفپوش هستند. شما سطح مورد نظر را سخت و صاف کنید تا به خوبی آماده نصب کفپوش شوید. دقت کنید که بر روی آسفالت بهتر است از کفپوش اپوکسی استفاده نشود.
 • پرایمر اپوکسی: ابتدا رزین اپوکسی بدون هیچگونه مواد افزودنی بر روی سطح اعمال می شود. در واقع پرایمر از رزین اپوکسی و حلال به جهت کاهش غلظت استفاده می شود.
 • لایه میانی: از مراحل حساس در نصب کفپوش اپوکسی این لایه خواهد بود. این لایه که با سیلیس مخصوص ایجاد خواهد شد دارای مقاومت سختی است. سیلیس سخت ترین جسم در طبیعت پس از الماس به شمار می رود.
 • بتونه کاری: پس از لایه میانی شما با بتونه کاری ظاهر کفپوش ها را از ترک خوردگی و وجود منافذ برطرف خواهید کرد.
 • اعمال لایه نهایی: این مرحله را با سه روش استفاده از غلتک، اسپری و کاردک می توانید انجام دهید. استفاده از کاردک به شما این امکان را می دهد که بتوانید از ضخامت های مختلف بهره مند شوید. غلطک نیز سطحی مانند پوست پرتقال را بهتر ارائه خواهد داد. این نوع روش اعمال مورد انتظار برخی مشتریان است چرا که سطح را مات خواهد. استفاده از اسپری نیز موجب بالا رفتن سرعت اجرا خواهد شد. همچنین علاوه بر یکنواختی مناسب تر، مصرف رنگ را به مراتب کمتر خواهد کرد.

نحوه تهیه و خرید کفپوش اپوکسی

برای خرید و تهیه کفپوش اپوکسی می‌توانید با ما (شرکت کفپوش صنعت آریا) در ارتباط باشید. ما بیش از 20 سال است که در این صنعت فعال هستیم و بیش از 1000 پروژه موفق را در کارنامه خود داریم. جهت دریافت مشاوره‌های تخصصی می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

و بسیاری از پروژه‌های دیگر که می‌توانید در بخش رزومه مشاهده نمایید.

نتیجه گیری

کفپوش اپوکسی که با نام کفپوش زینتی هم در بازار عرضه می شود دارای ویزگی ها و کاربرد های فراوانی است که باعث استفاده آنها در انواع مراکز تجاری و اداری و ساختمان های صنعتی می باشد. این کفپوش ها علاوه بر کاربرد گسترده آن، در طرح ها و رنگ های مختلف اجرا می شوند. برای آگاهی بیشتر از مراحل اجرای آن و نحوه تهیه آن ها می توانید با متخصصین کفپوش صنعت آریا ارتباط بر قرار کنید.

سوالات متداول کفپوش اپوکسی

 1. زمانی که باید صبر کنیم تا بتوانیم پس از اجرای کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک بهره برداری کنیم چه مدت است؟
  پس از ۲۴ ساعت بعد از اجرای کفپوش اپوکسی قابل تردد پس از ۷۲ ساعت قابل بهره برداری.
 2. این کفپوش را را بر روی چه سطوحی اجرا می کنند؟
  به طور کلی بر روی تمامی سطوح سنگ، موزاییکی و بتنی و با انجام تحقیقات قابل اجرا هستند.
 3. میزان مقاومت اسیدی این کفپوش چقدر است؟
  برای سنجش، اول باید نوع مواد اسیدی، درجه حرارت، PH و سایر اطلاعات تکمیلی مانند نوع بهره برداری دیگر آن مشخص شود.
 4. آیا می‌توان از این نوع کفپوش در محیط قلیایی استفاده کرد؟
  میبایست شرایط محیطی و نوع بهره برداری بصورت کامل معین شود تا بتوان نظری داد.
 5. آیا می‌توان این کفپوش مناسب برای محیط هایی با ترافیک سنگین استفاده کرد؟
  بله، به دلیل مقاومت مکانیکی بالایی که دارد.
 6. آیا می‌توان در محیط هایی که رطوبت بالایی دارند از این نوع کفپوش استفاده کرد؟
  باید میزان رطوبت را قبل اجرا تست کنند.
 7. آیا می‌توان این نوع کفپوش را در محیط های باز استفاده کرد؟
  نه به دلیل آنکه در مقابل UV مشکل دارند و در این موارد کفپوش های پلی یورتان پیشنهاد می شود.
 8. گارانتی و خدمات بعد از فروش چه مدت است؟
  حداقل ۱ تا ۳ سال می باشد.

6 Comments

 1. رضا گفت:

  قبل از اومدن شما ما هم باید توی فضامون کاری انجام بدیم؟

  • ممنون رضا جان بابت توجهتون. خیر، لازم نیست شما کاری انجام بدید. از اونجایی که آماده سازی کف بتنی شما برای اجرای اپوکسی ممکنه بیشتر از خود نصب اپوکسی طول بکشه، مهمه که کل کف از هر گونه وسایل اضافی یا به هم ریختگی پاک شده باشه. در سطح کف نباید مطلقاً چیزی وجود داشته باشه که به محض رسیدن ما نیاز به جابجایی داشته باشد و بنابراین بتونیم کار رو سریع شروع کنیم. ما همچنین توصیه می کنیم قبل از اجرای اپوکسی، بتن خود را به خوبی جارو کنید. برای دریافت مشاوره تخصصی لطفا با ما تماس بگیرید.

 2. حسین محمدی گفت:

  سلام خسته نباشید
  ما یک انبار 4000 متری داریم که کف اون پالت‌ های بزرگی قرار داره و تقریبا هفته ای یک بار، خالی و پر میشه. میخوام بدونم با توجه به فشار زیادی که داره به کف وارد میشه، چه کاری باید انجام بدم تا طول عمر کفسازی زیاد بشه؟ کفپوش اپوکسی مناسب این کاره؟

  • با سلام و وقت به خیر
   کفپوش اپوکسی به دلیل مقاومت مکانیکی و سایشی بسیار بالایی که داره، کاملا مناسب انبار و سایر مکان‌هایی است که رفت و آمد زیادی دارن. اپوکسی به دلیل تنوع طرح و رنگی که داره، میتونه کف رو طوری پیاده سازی کنه راهنمای مسیریابی هم باشه. برای دریافت مشاوره تخصصی درمورد انبارتون، لطفا با شماره‌ 22382879-021 تماس بگیرید تا در خدمتتون باشیم.

 3. اکبر استوار گفت:

  سلام وقت بخیر. میخواستم بدونم نصب کفپوش اپوکسی چقدر طول می کشه؟

  • آقای استوار سلام. مدت زمان لازم برای اجرای کفپوش اپوکسی به اندازه سطح کف و وضعیت بتن زیرین بستگی داره. آماده سازی بتن به دلیل خرابی هایی که ممکن هست داشته باشه، معمولاً بیشتر از خود نصب اپوکسی زمان می بره و اگر بتن سالم باشه بنابراین این مرحله زمان کمتر میبره. اجرای اپوکسی توسط شرکت کفپوش صنعت آریا معمولا فقط 3-2 روز طول می کشه. برای مناطق بزرگ و طرح های اپوکسی سفارشی، این زمان ممکنه چندین روز طول بکشه. در محیط های تجاری و صنعتی، با توجه به وضعیت‌های مختلف که ممکنه وجود داشته باشه، ممکن هست زمان، کم و زیاد بشه.
   برای دریافت مشاوره تخصصی هم میتونید با شماره 22382879-021 تماس بگیرید. موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان - کلیک کنید