کفپوش اپوکسی پاساژ

کفپوش اپوکسی مراکز تجاری تفریحی و پاساژ ها
زیبایی، دوام، مقاوم در برابر لغزیدگی، و سهولت در تمیز کردن کفپوش پاساژ و مجتمع های تجاری یکی از دغدغه هایی است که مدیر هر مجتمع اداری، مرکز خرید، فروشگاه خرده فروشی و … رویای آن را در سر دارد. کفپوش اپوکسی تزئینی و مقاوم شرکت مهندسی کفپوش صنعت آریا نیاز به هیچ مراقبت ویژه پس از نصب ندارد، همه آنچه شما جهت نگه داری آن نیاز دارید یک جارو، چوب گردگیری پاک کردن و یک سطل است.

این زیبایی و دل انگیزی سیستم کفپوش تجاری تفریحی با استحکام صنعتی در گستره ای از رنگ ها و ترکیب ها در دسترس می باشد. شما می توانید طرح های ویژه پوشش بتن، اشکال و بافت را به کار برده تا الگوهای ترافیکی، ترسیم بخش ها را نمایان و یا حتی آرم شرکت خود را در زیر پوشش اپوکسی روشنی که به سهولت تمیز می گردد رائه دهید.

کفپوش مجتمع تجاری و پاساژ

کفپوش گرانیت اپوکسی بر پایه رزین اپوکسی دوجزئی با ضخامت تا ۳mm و بیشتر با طرح‌های گرانیتی اجرا می‌شود. مقاومت در برابر سایش، خش و ضد لغزندگی به همراه سطحی یکپارچه و شیشه‌ای باعث شده تا کف‌پوشی زیبا و منحصربه‌فرد ایجاد گردد که آب‌بند نیز است. کفپوش اپوکسی گرانیت از چندلایه تشکیل شده، یک‌لایه پرایمر و سپس یک‌لایه رنگ دلخواه به همراه پرک پلیمری و پس از هم‌تراز کردن سطح و خشک شدن کفپوش، یک‌لایه رزین شفاف و ضد سایش اعمال می‌شود تا سطحی زیبا ایجاد شود.

کفپوش گرانیت اپوکسی جایگزین مناسب برای کفپوش PVC و پارکت، سنگ، گرانیت و سرامیک است. کفپوش گرانیت مایع و یکپارچه از جنس رزین اپوکسی است که بروی سطوح مختلفی چون سیمان، بتون، سنگ، سرامیک، کاشی، پارکت و … قابل‌ اجراست. از کفپوش گرانیت اپوکسی برای کف‌سازی دکوراتیو منازل مسکونی، مراکز تجاری و خرید، اماکن توریستی و هتل‌ها، رستوران، سالن‌های پذیرایی، آمفی‌تئاتر تئاتر، سینما و بسیاری مکان‌های دیگر استفاده می‌شود.

ویژگی‌های کفپوش مجتمع تجاری

•    یکپارچه و بدون درز با سطحی شیشه‌ای
•    مقاوم به سایش، خش و ضد لغزندگی
•    عایق حرارتی، عایق صوتی و عایق رطوبت
•    تنوع رنگ و طرح
•    نظافت و نگهداری آسان و ارزان
•    اجرای سریع در محل
•    بهداشتی و ضد باکتری

مشاوره رایگان - کلیک کنید