فروش انواع کفپوش اپوکسی سه بعدی

کفپوش دکوراتیو سه بعدی شرکت کفپوش صنعت آریا ترکیبی از مقاومت و زیبایی لازم مورد نیاز شما را ارائه می دهد, به نحوی که هم بتواند تردد ثابت بارهای سنگین نقطه ای را تحمل کند و هم پوشش دهنده انواع سلیقه ها باشد.

همه کفپوش های دکوراتیو ما با ایجاد پوشش نهایی براق از ساییدگی و پارگی سطوح جلوگیری کرده، بنابراین شما همچنان از سطحی چشم نواز و به همان نسبت با دوام بهره مند خواهید شد. چه کسی می گوید کفپوش دکوراتیو با کارایی بالا نمی تواند زیبا باشد؟ سیستم های  کفپوش اپوکسی دکوراتیو ما بر پایه اپوکسی و سایر مواد صمغی به اثبات می رسانند که علت زیبایی تنها پوشش های عمیق نمی باشد.

مزایای پوشش های سه بعدی

اجازه ندهید تزئین خیره کننده کفپوش دکوراتیو سه بعدی شما را به اشتباه بیاندازد، کفپوش دکوراتیو سخت، محکم و مقاوم است. بسته به ساختار بتن کف و نیازهای مجموعه شما، کفپوش دکوراتیو می تواند تا “۴/ ۱ ضخامت یا بیشتر، با مقاومت در برابر ضربه و مقاومت فشاری بسیار بالا، به مانند کفپوش اپوکسی صنایع سنگین موثر باشد.

کفپوش یکی از وسایل تزیینی منزل به شمار می رود که امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است. کفپوش سه بعدی یکی از جدیدترین این کف پوش ها می باشد که جلوه خاصی به خانه می‌بخشد.

انواع مدل کفپوش سه بعدی مدرن برای خانه های امروزی

امروزه در تزیین دکوراسیون داخلی منزل از انواع کفپوش های سه بعدی استفاده می شود. این کفپوش ها در عین زیبایی, جذابیت خانه را بیشتر می کنند. ایده های بسیاری برای طراحی کف پوش سه بعدی وجود دارد. این کفپوش ها را می توان برای تزیین اتاق خواب, تزیین اتاق نشیمن و تزیین آشپزخانه و … استفاده نمود

در نظر داشته باشید بهترین مکان برای استفاده از چنین کفپوش هایی در حمام و سرویس بهداشتی خانه است. زیرا مدل های سه بعدی با موضوع دریا و اقیانوس برای این قسمت کاملا مناسب هستند.
زمانی که وارد یک محیط با کفپوش سه بعدی با طرح امواج دریا می شوید، درست مانند این است که موج های دریا هنگام ورود شما به اتاق از کف زمین به سمت بالا حرکت می کنند.

این تصاویر ابتدا توسط پرینترهای حرفه ای و مخصوص چاپ می شوند و سپس براساس اندازه و شکل کف حمام یا هر اتاق دیگری نصب می شوند.

البته هر عکسی را که بخواهید می توانید به شرکت کفپوش صنعت آریا سفارش داده تا دقیقا همان مدل را در کفپوش اتاق شما پیاده سازی کنیم.

پس اصلا مهم نیست که سایز حمام شما چقدر است یا شکل کف حمام چگونه است، این اشکال با هر شرایطی هماهنگ می شود و دقیقا همان حس عجیب و جالب سه بعدی را در اتاق شما بوجود می آورند.

حمام و سرویس بهداشتی مکانی بسیار خوب و مناسب برای استفاده از چنین طرح هایی است اما همانطور که گفتیم با خلاقیت بیشتر می توانید از آنها در دیگر اتاق های خانه مانند آشپزخانه هم استفاده به عمل آورد.

مشاوره رایگان - کلیک کنید