کفپوش mma

سیستم های کفپوش یکی از گزینه های محبوب برای کفپوش هستند. این ارائه دهنده یک راه حل پیشرفته برای کف هستند که دوام بالا و قابلیت عملکردی بالایی دارند.
از ویژگی های منحصر بفرد آن میتوان به فرایند نصب سریع  وکاهش خرابی اشاره کرد.
از این کفپوش ها به دلیل مزایایی که دارند در صنایع مختلف مانند دارو سازی و صنایع غذایی استفاده میشود.
در ادامه به بررسی برخی از این مزایا میپردازیم:
زمان پخت کوتاه
این یکی از معدود موادی هستند که از نظر شیمیایی بهبود یافته است. البته برای تحقق به این موضوع باید مواد شیمیایی را بطور کامل ودرست با هم مخلوط کرد تا تمام اجزا به درستی مخطوط شود.این کفپوش معمولا برای خشک شدن به 1 الی 2 ساعت زمان نیاز دارد، از آنجا که فرایند پخت یکی از فرایند های زمانبر است و ممکن است چند ساعت تا چند روز به طول انجامد کفپوش های فوق
میتواند این زمان را کاهش دهد و فرایند نصب را نیز کاهش می دهد.پخت سریع موجب کاهش خرابی میشود به این دلیل این کفپوش در میان مدیران صنعت محبوب است.
تعمیر و نگهداری
آماده سازی کف بخش عمده ای از کار نصب کفپوش را به خود اختصاص میدهد. بنابراین بهتر است تا کف سازی به درستی انجام شود تا مجبور به دوباره کاری نشویم.
به علاوه، نصب این کفپوش به صورت ریختنی است و به همین دلیل درز و شکاف ندارد و خطر اینکه رطوبت یا خاک به زیر آن نفوذ کند و موجب خرابی کفپوش شود به صفر میرسد.
بهداشت آسان
تمیز کردن آسان به معنای بهداشت بالا است! این امر به ویژه در داروسازی و صنایع دیگر که در آن آلودگی می تواند مشکل جدی ایجاد کند بسیار مفید است.
همچنین میتوانید از مواد تمیز کننده شیمیایی و ضدعفونی کننده و دستگاهای شست وشو و بخار کف به راحتی استفاده کنید.
این به این معنی است که شما می توانید با اطمینان و بدون ترس یک محیط عاری از آلودگی داشته باشید.
با توجه هزینه های معمولا بالای این نوع کفپوش ها و برای جلوگیری از افزایش هزینه ها بهتر است از یک تیم متخصص و با تجربه استفاده کنید و فراموش نکنید که پس از پایان کار کفپوش خود را حتما با گارانتی و بیمه نامه معتبر دریافت کنید!

مشاوره رایگان - کلیک کنید