کفپوش اپوکسی انواع سالن

کفپوش اپوکسی یک انتخاب عالی برای بسیاری از سالن ها ،با توجه به دوام مواد واستحکام و مقاومت آن در برابرخراش است این پوشش یک راه حل عالی، کم هزینه و طولانی مدت برای سطح است. این پوشش شامل مخلوطی از رزین مایع و سفت کننده است که اپوکسی را قادر می سازد که از کف محافظ کند. این کفپوش می تواند در برابر وزن بالا مقاومت کند بخصوص در سالن های بزرگ که از ماشین آلات سنگین و لیفتراک استفاده  میکنند. همچنین این پوشش در مقابل لغزیدن مقاوم است و از لیز خوردن افراد و تجهیزات جلوگیری میکند.کف پوش های اپوکسی از تنوع بسیار زیادی در طرح و رنگ برخوردار هستند و به راحتی تمیز و نگهداری میشوند.

توضیحات فنی انواع کفپوش اپوکسی سالن

کفپوش گرانیت اپوکسی بر پایه رزین اپوکسی دوجزئی با ضخامت تا ۳mm و بیشتر با طرح‌های گرانیتی اجرا می‌شود. مقاومت در برابر سایش، خش و ضد لغزندگی به همراه سطحی یکپارچه و شیشه‌ای باعث شده تا کف‌پوشی زیبا و منحصربه‌فرد ایجاد گردد که آب‌بند نیز است. کفپوش اپوکسی گرانیت از چندلایه تشکیل شده، یک‌لایه پرایمر و سپس یک‌لایه رنگ دلخواه به همراه پرک پلیمری و پس از هم‌تراز کردن سطح و خشک شدن کفپوش، یک‌لایه رزین شفاف و ضد سایش اعمال می‌شود تا سطحی زیبا ایجاد شود.

کفپوش اپوکسی سالن کارخانجات صنعتی

کفپوش صنعتی کارخانجات تولیدی شرکت مهندسی کفپوش صنعت آریا  همه این نیاز ها را تحقق خواهد بخشید. تفاوتی نخواهد کرد که در آن مجموعه چه نوع تولیدی در دست دارید، ما کفپوش های یکپارچه، مستحکم،  و سخت را جهت اجرای هر نوع تولید صنعتی ارائه خواهیم داد.سیستم کفپوش صنعتی کارخانجات تولیدی متناسب به نوع تولید ، نوع بهربرداری کفپوش صنعتی کارخانجات تولیدی ویا هر آیتم تاثیر گذاری دیگر و براساس دانش به روز شده کارشناسان و مهندسین ونیز تجربه چندین ساله طراحی ، تولید ونهایتا اجرا می گردد. فقط به ما اطمینان کنید وقبل از هر اقدامی با کارشناسان فنی این شرکت تماس بگیرد.

مشاوره رایگان - کلیک کنید