کفپوش کافی شاپ

در کفپوش اپوکسی مناسب کافی شاپ : زیبایی، دوام، مقاومت در برابر لغزیدگی، و سهولت در تمیز کردن آن یکی از دغدغه هایی است که مدیر هر کافی شاپی رویای آن را در سر دارد.

کفپوش اپوکسی تزئینی و مقاوم شرکت مهندسی کفپوش صنعت اریا نیاز به هیچ مراقبت ویژه پس از نصب ندارد، همه آنچه شما جهت نگه داری آن نیاز دارید یک جارو، چوب گردگیری پاک کردن و یک سطل است. این زیبایی و دل انگیزی سیستم کفپوش تجاری تفریحی با استحکام صنعتی در گستره ای از رنگ ها و ترکیب ها در دسترس می باشد.

شما می توانید طرح های ویژه پوشش بتن، اشکال و بافت را به کار برده تا الگوهای ترافیکی، ترسیم بخش ها را نمایان و یا حتی آرم کافی شاپ خود را در زیر پوشش اپوکسی روشنی که به سهولت تمیز می گردد رائه دهید.

کفپوش اپوکسی کافی شاپ چیست؟

ویژگی کفپوش اپوکسی کافی شاپ: پایداری

نقطه قوت کفپوش اپوکسی کافی شاپ : 

هدف استفاده از کفپوش اپوکسی کافی شاپ، محافظت از کف بتنی، نفود ناپذیر کردن کف و نظافت آسان است. کفپوش اپوکسی  کافی شاپ در برابر ریختن هر نوع مایعات و مواد غذایی ( روغن،

لبنیات و انواع سس ها) مقاوم می باشد و به بدون بر جای ماندن هر گونه لکه ای یا تغییر رنگ به راحتی تمیز می شود. 

زیبایی یکپارچه کفپوش اپوکسی کافی شاپ:

بدون اینکه تغییری در کیفیت کفپوش انتخابی ایجاد شود، تنوع زیاد در طرح و رنگ کفپوش اپوکسی کافی شاپ  باعث می شود مشتری بتواند هر مدل و رنگی که دوست دارد را برگزیند. کفپوش اپوکسی کافی شاپ، کفپوشی یکپارچه و بدون درز است و همین عدم وجود درز زیبایی محیط را دو چندان می کند. از مهم ترین مزایای این کفپوش اپوکسی کافی شاپ جدا کردن فضاهایی کافی شاپ، بدون تغییر متریال و تنها با تغییر رنگ و طرح کفپوش اپوکسی کافی شاپ ، فضای کاری زیبا و دلچسب، راندمان کاری پرسنل را تا 200 درصد افزایش می دهد. همچنین، زیبایی محیط تجاری مثل  کافی شاپ که مردم تمایل دارند ساعاتی را کنار هم  بدون دغدغه  و آرامش به صرف غذا و  گفت و گو بپردازند و این  از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. 

نصب و نگهداری آسان کفپوش اپوکسی کافی شاپ :

نصب و اجرای کفپوش اپوکسی کافی شاپ  سریع و آسان است و آلودگی کمتری را تولید می کند. اگر کف رستوران یا کافی شاپ شما بتن، سرامیک و یا موزاییک است اصلاً نگران کندن کف نباشید. پوشش کف اپوکسی کافی شاپ به دلیل مقاومت بالا  در برابر خط و خش، طول عمر خوبی دارد وبه صورت موضعی نیاز به ترمیم دارد و با صرف هزینه ای کم رنگ آن را می توان دراز مدت تغییر داد.

مشاوره رایگان - کلیک کنید