کفپوش اپوکسی بهداشتی

مهم ترین مزیت کفپوش اپوکسی بهداشتی:

کفپوش اپوکسی بهداشتی در مقایسه با کفپوش هایی که برای منازل و صنایع اجرا میشود تفاوت دارد و نسبت به دیگر کفپوش ها از قابلیت تمیز شوندگی به مراتب بهتری  برخوردار میباشد. کفپوش اپوکسی بهداشتی  را میتوان از هر گونه آلودگی تمیز نمود و از مواد شوینده و همچنین ابزار آلات مناسب برای تمیز کردن استفاده می شود  .  کفپوش اپوکسی بهداشتی از کفپوش های بدون درز میباشد که این بدون درز بودن آن خود یک مزیت بزرگ به حساب می آید و هیچگونه آلودگی به داخل درزها نفوذ نخواهد کرد و در نتیجه امکان رشد میکروب و باکتری و قارچ ها نیز به صفر خواهد رسید.

پوشش کفپوش اپوکسی بهداشتی از دو بخش تشکیل شده است: رزین و سخت کننده. هنگامی که این دو جزء با هم مخلوط می شوند، یک ماده سفت و سخت مانند پلاستیک را تشکیل می دهند که دارای دوام و زیبایی بسیار بالایی  می باشد. پوشش اپوکسی به طور کامل پایبند نسبت به بستر پیاده سازی شده است و سطح را نسبت به تخریب ناشی از رطوبت، اسیدها و ضربه محافظت می کند.

برخی از صنایع و مراکز مانند صنایع داروسازی ، مراکز بیمارستانی، صنایع غذایی و…  به دلیل ماهیتی که دارند نیاز به کفپوش و یا پوشش با ویژگی بهداشتی بودن دارند. به همین سبب سیستم کفپوش و پوشش این مراکز و صنایع باید به نحوی طراحی، فرموله و اجرا گردد که ضمن اینکه ماهیت بهداشتی دارند با شرایط سخت و تردد بسیار زیاد محیط‌هایی که گاها به ‌صورت تمام‌وقت (شبانه‌روز) در حال استفاده می‌باشد تطبیق داشته باشد. .

شرکت مهندسی کفپوش صنعت آریا سیستم کفپوش بهداشتی را اختصاصاً جهت محیط‌های بیمارستانی، مراکز درمانی، ساختمان‌های بهداشتی، بهیاری، مراکز توان‌بخشی و دیگر مکان‌هایی که بهداشت در اولویت آنها قرار دارد را پیشنهاد می‌دهد

مزیت های سیستم کفپوش اپوکسی بهداشتی :

کفپوش بهداشتی به سهولت شستشو و تمیز می‌شوند

کفپوش بهداشتی در صورت بهر برداری مناسب حداقل ۲۰ سال عمر مفید دارد.

کفپوش بهداشتی دارای سطوحی بی‌درز و به صورت یکپارچه می‌باشد

کفپوش بهداشتی  در برابر حلال‌ها و ضدعفونی‌کننده‌ها و دیگر مواد شوینده شیمیایی مقاوم می‌باشد

کفپوش بهداشتی کاملاً امن و ضد لغزندگی است

کفپوش بهداشتی امکان تولید در طیف وسیعی از رنگ‌ها را دارا می‌باشد

کفپوش بهداشتی دارای مقاومت سایشی بسیار بالایی بوده و کاملاً مقاوم به خش می‌باشد.

کفپوش بهداشتی مطلقاً جذب آب ندارد و از نفوذ آب، روغن و سایر مایعات به جسم بتن جلوگیری می‌کنند.

کفپوش بهداشتی سبک و کم‌حجم بوده و از ایجاد هرگونه گردوغبار نیز جلوگیری می‌نماید.

کفپوش بهداشتی در صورت آسیب‌دیدگی و نیاز به ترمیم داشتن به راحتی و با هزینه پایین امکان‌ترمیم و بازسازی دارد.

کفپوش بهداشتی دارای خاصیت آنتی باکتریال ثبت‌شده در آژانس حفاظت محیطی می‌باشد.

مشاوره رایگان - کلیک کنید