کفپوش آنتی استاتیک HEGGEL آلمان

کفپوش HEGGEL آلمان 

HEGGEL طیف کاملی از محصولات ضد خوردگی را برای حفاظت بهینه از تجهیزات صنعتی از جمله محصولاتی برای محافظت بیشتر در دمای بالا، شرایط سایشی و تحت اثرات خورنده مکانیکی ارائه می‌کند. در این راستا، رویکرد طراحی مهندسی ما بر حفاظت قابل اعتماد و همچنین حذف مواد شیمیایی آلی خطرناک و زمان نصب طولانی متمرکز شده است. آسیب های ناشی از ترکیبات خورنده می تواند منجر به شکست ساختاری یا حتی خطرات ایمنی عمومی شود. اگر حفاظت از کف یک مشکل باشد، HEGGEL می‌تواند سیستم‌های کف‌سازی را پیشنهاد کند که الزامات هر محیط مسکونی، تجاری یا صنعتی را برآورده کند.

روکش‌ها و کفپوش‌های ضد خوردگی نوآورانه از سطوح بتنی و فولادی در برابر اثرات مخرب مواد شیمیایی و حملات مکانیکی محافظت می کنند. مقاومت در شرایط سخت صنعتی و دماهای بالا و استحکام باند عالی از بارزترین مشخصات سیستم های کفپوش HEGGEL بوده است.

پوشش های محافظ در برابر خوردگی

پوشش‌های خلاقانه و کارایی بالا که مقاومت شیمیایی وسیعی را در برابر محیط‌های تهاجمی و شرایط بسیار خورنده از محیط تا دمای بالا ارائه می‌دهند.

کاشی و ملات ضد اسید

سیستم‌های پوشش کاشی با کیفیت ممتاز به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در برابر نیازهای شدید کاربردهای صنعتی، چه از خورنده‌ترین مواد شیمیایی و چه در اثر بارهای مکانیکی بالا، مقاومت کنند.

آسترهای FRP

پوشش‌های رزین مصنوعی تقویت‌شده با الیاف شیشه با طیف گسترده‌ای از پایه‌های رزین به طور گسترده برای بسیاری از انواع محیط‌های خورنده استفاده می‌شوند که قابلیت‌های دمایی بالا و خواص مکانیکی همراه با مقاومت شیمیایی عالی را نشان می‌دهند.

سیستم های پوشش کف

استحکام فشاری بالا و مقاومت در برابر خوردگی عالی در برابر مواد شیمیایی به همراه مقاومت بالای پوشش های کف در برابر ضربه دوام طولانی مدت را برای بسترهای بتنی و فولادی به ارمغان می آورد.

سیستم های تعمیر

ملات های خمیری در تعمیر و بازسازی ماشین آلات و تجهیزات کاربرد دارند، تجهیزات با روکش لاستیکی سخت/نرم، پوشش شیشه ای و پوشش داده شده در اثر سایش و فرسایش آسیب دیده اند و مقاومت شیمیایی و حرارتی فوق العاده ای در برابر شرایط تهاجمی ارائه می دهند.

مشاوره رایگان - کلیک کنید