کفپوش ضد اسید، پوشش ضد اسید و کفپوش اپوکسی ضد اسید

ما به شما رنگ های اپوکسی ، کفپوش اپوکسی ضد اسید (نوعی خاص از کفپوش اپوکسی) ، رنگ کف، رنگ فلز ویژه برای جلو گیری و پیشگیری از زنگ زدن  و حفاظت در برابر خوردگی در برابر مواد شیمیایی خورنده و رطوبت را دارند و طیف گسترده ای از کاربردهای داخلی و خارجی در بسیاری از صنایع را دارا هستند.و برای برنامه های کاری در شرایط سخت و نامناسب را به شما معرفی میکنیم. که در محیط های شیمیایی  شدید و مناطقی که شرایط اب و هوای مناسبی ندارند بهترین بازدهی را دارند.

کفپوش ضد اسید

روکش کفپوش ضد اسید در همه کفپوش‌ها توصیه می‌گردد. زیرا استفاده از این محصول می‌تواند بدنه اصلی کفپوش را در مقابل خوردگی و آسیب دیدگی حفظ نماید و همچنین سطح بتن را نیز در مقابل آسیب های وارده، محافظت نماید. این نوع روکش با دارا بودن همزمان خواص آنتی استاتیکی و همچنین خواص ضد اسیدی، یکی از بهترین گزینه‌ها برای کاربردهای خاص است.

کاربردهای ضد اسید

برای کسانی که دراین گونه مناطق فعایت دارند رنگ‌های پوششی زیر را پیشنهاد می‌کنیم:

رنگ‌های اپوکسی ضد اسید

این رنگها براساس رزین اپوکسی ساخته میشوند .همچنین دارای چسبندگی عالی جهت استفاده بر روی سطوح فلزی و غیر فلزی هستند . این محصول دارای مقاومت رطوبتی مناسب و خواص فیزیکی – مکانیکی و شیمیایی عالی می باشد.

رنگ‌های پلی یورتان

رنگ پلی اورتان یک محصول دو جزئی است که بر پایه رزین پلی اورتان تهیه شده و دارای مدت زمان خشک شدن بسیار کوتاه است. رنگ های پلی اورتان مقاومت بسیار بالایی در برابر انواع اشعه های نور خورشید و همچنین باران اسیدی دارند. این رنگ (رنگ پلی اورتان) به دلیل داشتن مقاومت بالا در برابر رطوبت و چسبندگی عالی بر روی انواع سطوح وپوشش ها به عنوان لایه نهایی برای پوشش سطوحی که در معرض مستقیم نورخورشید و شرایط  سخت آب و هوائی قرار دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

رنگ های دو جزئی پلی اورتان ظاهر بسیار زیبا و چشم نوازی دارند واز هرگونه مشکل پوست پرتغالی بودن که یکی از معضلات بزرگ رنگ های پودری میباشد عاری هستند.ویژگی رنگهای پلی اورتان دو جزئی مقاومت سطحی و انعطاف پذیری بالا میباشد که میتواند برای مدت زمان طولانی از قطعات فلزی در برابر خوردگی محافظت نماید.

پوشش های رزین ونیل آستر

وینل استرها از ترکیب رزین اپوکسی با اسید های کربوکسیلیک بدست می آیند.و ازنظر رنگ، تیره مایل به قرمز وبوی بهتری نسبت به پلی استر ها دارند . این رزینها در برابر انواع اسید ها وباز ها از مقاومت شیمیایی ومکانیکی بالایی برخوردار هستند و بیشتر در ایزولاسیون مخازن کاربرد دارند. از دیگر موارد استفاده انها میتوان به محافظت از هر سطوح بتنی در برابر خوردگی و سایندگی اشاره کرد.

مشاوره رایگان - کلیک کنید