کفپوش ورزشی پلی ونیل کلرید

کفپوش های پی وی سی برای هر ورزشی ویا هر فضایی مناسب است چه برای تمرین ویا برای مسابقات حرفه ای و هم برای خانه و برای  برنامه های کاربردی تجاری – ناهموار بافت کرگدن-بازی کودکان در محیط خانه ویا مهدکودک ها ، مناسب برای ورزش و یا استفاده از ورزش در پارکینگ، زیرزمین، مناطق مختلف بسته به نوع کاربری مورد استفاده قرار میگیرد. بر خلاف پوشش های لاستیکی ارزان که بوی ناخوشایندی دارند، دانه های لاستیکی موجود در کفپوشش های پی وی سی بی بو بوده و به دلیل فرمول شیمیایی خودعمتکرد ضربه گیری نیز دارند و همچنین مانع خستگی زودرس نیز میشوند.این کفپوش ها در رنگ های متنوع ساخته می شود که بسته به کاربرد (داشتن زمین های والیبال،بسکتبال، هندبال، فوتسال در یک زمین) می توان از رنگ های گوناگون ومناسب استفاده کرد.

از دیگر مزایای کفپوش های پی. وی. سی می توان به سبکی،مقاومت در برابر آتش سوزی و عایق بودن در مقابل گرما وسرما اشاره کرد، اما مهمترین ویژگی پی. وی. سی هایی که ما به کار فرمایان سالن های ورزشی ارایه می نماییم، قابلیت جذب ضربه وارتجاعی بودن مناسب آن است که آسیب های ممکن وارده ناشی از فعالیت های شدید ورزشی را به حداقل می رساند، چرا که حفظ سلامتی ورزشکاران مهمترین  وظیفه ی هر نوع کفپوش است.

این کفپوش در برابر لیز خوردن مقاوم است و از سر خوردن افراد جلو گیری میکند این کفپوش برای باشگاه های بدن سازی که در آن وزنه ها بروی زمین می افتند و موجب پارگی کفپوش میشوند بسیار مناسب است.

روش نصب این کفپوش به صورت رولی است و مانند یک فرش بزرک در محیط نصب میشود.

ویژگی ها

انعطاف پذیری و دوام بسیار بالا

قابل استفاده برای سالن های چند منظوره

نصب و جمع آوری آسان

ضد خستگی و ضد لغزش سلامت برای ایمنی ورزشکار

خواص صوتی و حرارتی عایق

مقاوم در برابر اکثر مواد شیمیایی و حلال

مهارکننده اشعه ماوراء بنفش ، و مقاومت جهت محو شدن رنگ

سازگار با محیط زیست – ساخته شده از مواد قابل بازیافت

عایق صوت و حرارت

موارد کاربرد

گاراژها و کارگاه های آموزشی

زیرزمین

اتاق ورزش و سالن های ورزشی

رختشویی ها

پاسیو و عرشه

اتاق کودکان

نمایشگاه خرده فروشی

حوزه سرویس دهی

مشاوره رایگان - کلیک کنید