منو
چرا در انبار باید از کفپوش صنعتی استفاده کرد

چرا در انبار باید از کفپوش صنعتی استفاده کرد

هنگامی که صحبت از کفپوش صنعتی به میان می آید، یک معادله بزرگ برای بررسی وجود دارد! از مواد گرفته تا چگونگی فرآیند تولید واجرای آن. اینکه کدام نوع  مواد برای نیازهای شما و کسب و کار شما را بهترین انتخاب است خود یک سئوال بزرگ است؟ این که آیا شما انبار را برای مصارف صنعتی میخواهید و یا یک کارخانه فرآوری مواد غذایی، نوع کفپوش صنعتی که شما انتخاب می کنید تاثیر عظیمی در روند خود عملیات اجرای کفپوش و کسب و کار شما دارد. بسیاری از مردم قادر به درک نقشی که یک کفپوش صنعتی مناسب،در کسب و کارشان بازی میکند نیستند. بحث دیگر در اجرای عملیات در یک انبار همواره، موثر و کم هزینه بودن کفپوش است. صرف نظر از نوع کسب و کار شما، احتمالا می خواهید یک کفپوش صنعتی با دوام، قوی و بهینه برای کسب وکار خود انتخاب کنید.

برای انتخاب بهتر، بسیار مهم است که شما از نواع متریال کفپوش آگاه باشید و جوانب مثبت و منفی از هر نوع کف پوش را بدانید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
پشت هر کفپوش خوب یک پایه محکم و آماده سازی شده بطورکامل برای کف  همیشه در نظر گرفته می شود. یک بخش اساسی از کیفیت محصول اطمینان از مواد سازنده کفپوش است که بعد از مرحله اجرا بتواند با طول عمر طولانی و با کیفیت بالا و مناسب برای هدف شما کارایی داشته باشد. آماده سازی و نوع کف در انتخاب نوع بافت کفپوش تعیین کننده است. انتخاب یک شرکت معتبر و با تجربه در تولید واجرا برای هر نوع از کف، از صنعت بسیار مهم است.
 مطمئن باشید که برای پیدا کردن یک کفپوش با لایه بندی مناسب، یک شرکت صنعتی با شهرت خوب و با دانش به روز دنیا در این صنعت با کارکنانی که باید مقدار زیادی تجربه داشته باشند تا بتوانند به بهترین نحو پروژه را تحویل دهند مفید است.
هنگامی کفپوش مناسب خود را پیدا کردید باید نوع مناسبی از زیرسازی را  در محل بر روی زمین پیاده سازی کرد.

انواع کفپوش صنعتی  مناسب انبار

  یک انتخاب عالی برای بسیاری از محوطه های صنعتی ،با توجه به دوام مواد واستحکام و مقاومت آن در برابرخراش است.این پوشش یک راه حل عالی، کم هزینه و طولانی مدت برای سطح است. این پوشش شامل مخلوطی از رزین مایع و سفت کننده است که اپوکسی را قادر می سازد که از کف محافظ کند. این کفپوش می تواند در برابر وزن بالا مقاومت کند بخصوص در انبارهای بزرگ که از ماشین آلات سنگین و لیفتراک استفاده  میکنند. همچنین این پوشش در مقابل لغزیدن مقاوم است و از لیز خوردن افراد و تجهیزات جلوگیری میکند.کف پوش اپوکسی از تنوع بسیار زیادی در طرح و رنگ برخوردار هستند و به راحتی تمیز و نگهداری میشوند.

کفپوش و پوشش های ضد اسید

این نوع از کفپوش ها  مناسب انبارهای نگهداری مواد شیمیایی هستند به این دلیل که مواد شیمیایی در طول زمان موجب خورندگی و فرسایش سطوح میشوند اجرای یک کفپوش ضد اسید تنها راه حل برای جلوگیری از این خسارتها و کاهش هزینه ها است.کفپوش های ضد اسید استحکام بالایی دارند و از عملکرد خوبی در مقابل تغیییرات دمایی برخوردار هستند.

کفپوش های پایه سیمانی( بتونی )

از کفپوش های صنعتی بیشتر در انبارهای مواد غذایی و سردخانه ها استفاده میشود کفپوش های بتونی در برابر فشار وزن مقاومت بالایی دارد  و همچنین مقاوم در برابر حلال ها و روغن های صنعتی بوده و همچنین غیرقابل اشتعال و مقاوم در برابر آتش سوزی هستند.

انتخاب درست کفپوش صنعتی میتواند به تقویت بهروری و کارآمدی فضای انبار سازمان شما منجر شود.این امر منوت به ارزیابی درست شما از محل کسب و کار شما وانتخاب مناسب کفپوش است. اگر شما به دنبال یک کفپوش ایده آل برای کسب و کار خود هستید، بهتر است با یک متخصص کفپوش صنعتی که قادر به کمک رسانی به شما است. تماس بگیرید تا به شما در پیدا کردن یک گزینه قابل اطمینان و با کیفیت کمک کند.
 

سایر موارد