منو
مزایای پلی یورتان سالن ورزشی

مزایای پلی یورتان سالن ورزشی

کفپوش های پلی یورتان به صورت یکپارچه و بدون درز اجرا میشوند.کفپوش های ورزشی پلی یورتان دارای لایه های (پرایمر،لایه گرانولی،پرایمر مخصوص،لایه میانی تسطیح کننده ماستیک پلی یورتان ،رزین پلی یورتان و لایه نهایی روکش پلی یورتان ضد خش ورزشی) است .که کاملا منعطف و ضد لغذندگی بوده و با توجه به کاربری آن برای ورزشکاران کاملا ایمن است.کفپوش ورزشی پی یورتان طبق استانداردهای بین المللی دارای بالاترین میزان جذب نیرو در هنگام ضربه است و از اسیب دیدگی ورزشکاران جلوگیری میکند و همچنین به دلیل اصطکاک بالا از سر خوردن ورزشکاران جلوگیری میکند.

این کفپوش ها معمولا بسته به نیاز کف و نوع کاربرد از آن به دو نوع نصب میشوند.

1-استفاده ازفقط روکش پلی یورتان  با ضخامت تا 4 میلیمتر که برای سالن های چند منظوره بیشتر استفاده میشود.

2-به روش زیر گرانول،که در آن ابتدا روی سطح را با پوشش گرانول تا ضخامت 10 میلیمترمی پوشانند و سپس روی آن را با ضخامت 2 تا 3 میلیمتر روکش پلی یورتان اعمال می کنند.از این نوع کفپوش بیشتر برای سالن های مخصوص کودکان و ورزش های حساس که امکان آسیب دیدگی ورزشکار بیشتر استفاده میشود.

ویژگی دیکر این کفپوش این است دست شما برای انتخاب طرح و رنگ بسیار باز است به گونه ای که میتوانید حتی از رنگ و لوگوی تیم یا سازمان خودتان برای طراحی کف استفاده کنید..

این کفپوش ساختاری دوستار محیط زیست است که علاوه بر دوام بسیار مناسب و قوی، عاری از جیوه، سرب و سایر فلزات سنگین است که به محیط زیست آسیب میرساند.

اگر میخواهید در هزینه های خود صرفه جویی کنید بهترین انتخاب برای شماکفپوش ورزشی پلی یورتان است چه برای سلامتی ورزشکاران و چه از لحاظ سائیده شدن و از بین رفتن کفپوش بدلیل اینکه به راحتی تعمیر و نگهداری میشود و میتوانید ان را با هر نوع مواد شوینده و ضد عفونی کننده تمیز و نگهداری کنید.

در پایان با توجه به هزینه های بالای اجرا ما به شما پیشنهاد میکنیم که پس از پایان پروژه حتما کفپوش خود را با گارانتی وبیمه تحویل بگیرید!!!

سایر موارد