منو

محصولات کفپوش اپوکسی

توسط میلاد محمدی
4 دیدگاه
محصولات کفپوش اپوکسی

تولید و فروش محصولات اپوکسی شامل: رزین اپوکسی و گروت اپوکسیG3 و رنگ کفپوش اپوکسی و لاک اپوکسی و پرایمر اپوکسی و پلی یورتان و ... در شرکت مهندسی کفپوش صنعت آریا

انواع محصولات کفپوش اپوکسی

ماستیک اپوکسی

این محصول بعد از سخت شدن در برابر تغيير شكل‌هاي جزئي ناشي از تغيير دما انعطاف‌پذير بوده و در مقابل آب و عوامل شيميائي خواص خود را حفظ كرده و پايدار مي‌ماند. این محصول قابلیت آب بندی کامل درزها را دارا می باشد.

گروت اپوکسی

این محصول تركيبي است دو جزئي بر پایه پلیمر که حداکثر قطر دانه بندی سیلیس آن 2میلیمتر می باشد و چسبندگی فوق العاده به بتن و فلز داشته و برای تثبیت تجهیزات صنعتی بر روی فونداسیون آنها، کاشت بولت و … به کار می رود.

پرایمر زیر سازی اپوکسی

این محصول برای آماده‌سازي سطوح بتُنی و فلزي كه پوشش‌هاي اپوكسي روي آن اجرا مي‌شود به كار رفته و یک ترکیب دوجزئی برپایه پلیمر می باشد. با اجرای درست این محصول (با رعایت نکات ایمنی ویژه) می توان سطح مورد نظر را علاوه بر آماده سازی جهت اجرای سایر ترکیبات پلیمری و اپوکسی، آب بند نمود.

حلال اپوکسی

حلال اپوکسی برای دستیابی به کارایی و غلظت مورد انتظار ترکیبات دوجزئی پلیمری کارایی دارد. اين محصول قابليت پاك كردن كليه تجهيزات را پیش از خشک شدن ترکیبات اپوکسی بر روی آنها دارا است.

تمامی محصولات و مواد اولیه شما توسط کفپوش صنعت آریا تولید و تامین میگردد

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

سایر موارد