محصولات کفپوش اپوکسی

تولید و فروش محصولات اپوکسی شامل: رزین اپوکسی و گروت اپوکسیG3 و رنگ کفپوش اپوکسی و لاک اپوکسی و پرایمر اپوکسی و پلی یورتان و … در شرکت مهندسی کفپوش صنعت آریا

انواع محصولات کفپوش اپوکسی

ماستیک اپوکسی

این محصول بعد از سخت شدن در برابر تغییر شکل‌های جزئی ناشی از تغییر دما انعطاف‌پذیر بوده و در مقابل آب و عوامل شیمیائی خواص خود را حفظ کرده و پایدار می‌ماند. این محصول قابلیت آب بندی کامل درزها را دارا می باشد.

گروت اپوکسی

این محصول ترکیبی است دو جزئی بر پایه پلیمر که حداکثر قطر دانه بندی سیلیس آن 2میلیمتر می باشد و چسبندگی فوق العاده به بتن و فلز داشته و برای تثبیت تجهیزات صنعتی بر روی فونداسیون آنها، کاشت بولت و … به کار می رود.

پرایمر زیر سازی اپوکسی

این محصول برای آماده‌سازی سطوح بتُنی و فلزی که پوشش‌های اپوکسی روی آن اجرا می‌شود به کار رفته و یک ترکیب دوجزئی برپایه پلیمر می باشد. با اجرای درست این محصول (با رعایت نکات ایمنی ویژه) می توان سطح مورد نظر را علاوه بر آماده سازی جهت اجرای سایر ترکیبات پلیمری و اپوکسی، آب بند نمود.

حلال اپوکسی

حلال اپوکسی برای دستیابی به کارایی و غلظت مورد انتظار ترکیبات دوجزئی پلیمری کارایی دارد. این محصول قابلیت پاک کردن کلیه تجهیزات را پیش از خشک شدن ترکیبات اپوکسی بر روی آنها دارا است.

تمامی محصولات و مواد اولیه شما توسط کفپوش صنعت آریا تولید و تامین میگردد

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان - کلیک کنید