قیمت کفپوش اپوکسی ارزان و به صرفه – راهنمای کامل

کفپوش اپوکسی می‌تواند در کیفیت و طرح‌های مختلف تولید و اجرا شود. طبیعتا این فاکتورها بر قیمت و در واقع ارزان یا گران بودن هزینه پروژه تاثیر می‌گذارد. می‌توان گفت کفپوش اپوکسی ارزان کفپوشی است که ضخامت کمتری دارد و از طرح‌های ساده‌تری بهره می‌برد. در ادامه با ما همراه باشید تا درمورد قیمت کفپوش های اپوکسی ارزان، عوامل موثر بر آن و نحوه تهیه، خرید و اجرای آن با جزییات کامل صحبت کنیم.

پیش از آنکه درمورد کفپوش اپوکسی ارزان صحبت کنیم، ابتدا باید درمورد ساختار کفپوش اپوکسی اطلاعات بیشتری داشته باشید. بنابراین ابتدا درمورد ساختار کفپوش اپوکسی با هم صحبت خواهیم کرد. همچنین به ضخامت مورد نیاز کفپوش اپوکسی در مکان‌‌های مختلف خواهیم پرداخت.

کفپوش اپوکسی و ساختار آن

این محصول فوق العاده زیبا و کاربردی یک نوع خاص از کفپوش های پلیمری است. لایه اپوکسی معمولا بر روی بتن یا کف دیگری که کار شده است اجرا می شود و باعث افزایش استحکام، راحت تر شدن تمیز کردن و افزایش بهداشت، ایجاد طرح‌های جذاب و زیبا خواهد شد. این مدل کفپوش در طرح‌ها و قیمت‌های مختلف تولید می‌شود و در طولانی مدت باعث کاهش چشمگیر و ارزان شدن قیمت نگهداری از ساختمان خواهد شد.

عوامل موثر بر قیمت و ارزان شدن کفپوش اپوکسی

از جمله عواملی که بر قیمت کفپوش اپوکسی موثر است: کف محیط و مقدار اپوکسی مورد نیاز، آماده سازی کف، نوع رزین اپوکسی که انتخاب می‌کنید، تعداد لایه‌های مورد نیاز، رنگ و طرح مورد تقاضا و دسترسی و سختی نصب اشاره کرد.

اما مهم ترین عوامل بر قیمت کفپوش اپوکسی ارزان این موارد است:

تعداد لایه و ضخامت

کفپوش اپوکسی ممکن است در یک محیط بسیار پر رفت و آمد اجرا شود، ممکن است ماشین‌های سنگین روی آن حرکت کنند و یا ممکن است بار ترافیکی کمی بر روی آن قرار بگیرد. با توجه به همه این نکات، لایه‎ ها و ضخامت کف اپوکسی تغییر می‌کند. هر چه تعداد لایه ها بیشتر باشد قیمت نهایی بیشتر شده و لایه های کمتر باعث ارزان شدن قیمت خواهد شد.

طراحی

رنگ و طرح رزین اپوکسی که بر کف کار می‌شود تاثیر زیادی بر قیمت نهایی می‌تواند داشته باشید. طراحی می‌تواند تک رنگ باشد، دکوراتیو ساده و یا دکوراتیو با طرح‌های بسیار خاص باشد. در زیر می‌توانید برخی از طرح‌های مختلف را مشاهده کنید.

متراژ

طبیعتا مساحت بیشتر، رزین اپوکسی بیشتری مصرف می‌کند. بنابراین هرچه سطح فضا کمتر باشد، بر کاهش قیمت نهایی پروژه موثر خواهد بود.

قیمت کفپوش اپوکسی ارزان

در این جدول می‌توانید هزینه ای که بابت کفپوش اپوکسی ارزان و اقتصادی تر باید پرداخت کنید را مشاهده کنید. لطفا توجه داشته باشید که برای اطلاع از آخرین قیمت‌ها بهتر است با کارشناسان کفپوش صنعت آریا تماس بگیرید.

کفپوش نازک تر با قیمت کمتر معمولا در کجاها استفاده می‌شود؟

مشاوره رایگان - کلیک کنید