منو

تامین مواد کفپوش اپوکسی

توسط میلاد محمدی
4 دیدگاه
تامین مواد کفپوش اپوکسی

در اینجا لازم است اشاره شود که هر گاه با ترکیبات غیررزینی حاوی گروه اکسیران یا اپوکسی مواجه هستیم با واژه ((اپوکسید)) و هرگاه با رزین های حاوی گروه اکسیران یا اپوکسید سروکار داریم با واژه ((اپوکسی)) نام گذاری میکنیم . این واژه گزینی در زبان های

مواد شیمیایی اپوکسی

اپوکسی یک هم‌بسپار ترموست یا گرماسخت است؛ که از دو مادهٔ شیمیایی مختلف تشکیل شده. این دو ماده را با نام رزین و سخت‌کننده یا فعال‌ساز یا هاردنر می‌شناسند. رزین از تکپارها یا بسپارهایی با زنجیر کوتاه که در انتهایشان یک گروه اپوکساید قرار دارد تشکیل می‌شود؛ و هاردنر از دو نوع سیکلو آمینی برای چسبها و کفپوشهای اپوکسی بدون حلال و پلی‌آمید برای رنگهای اپوکسی حلال‌دار تشکیل می‌گردند که نیاز است برای خشک شدن با رزین بخوبی مخلوط شود و طی زمان مشخصی پیوند تکمیل شده و خشک می‌گردد.
خانوادهٔ مواد اپوکسی به دو دستهٔ پلی‌آمین و پلی‌آمید تقسیم می‌شونددر استفاده از این مواد باید توجه داشت که پلی‌امید را نمی‌شود قطر داد و در بیشترین حالت تا ۱۰۰۰ میکرون می‌توانیم به آن قطر دهیم و معمولاً به صورت یک لایهٔ نازک از آن استفاده می‌شود و به دلیل خواص آنتی باکتریال و ضد خورندگی بیشتر در بیمارستان‌ها و در آزمایشگاه‌ها و لوله‌های صنعتی از آن استفاده می‌شود.
ولی مواد پلی‌آمین را هر چقدر که بخواهیم می‌توانیم قطر بدیم و از آن در ساخت اشیاء زینتی و کفپوش‌ها و … استفاده می‌کنند.

کفپوش صنعت آریا با بیش از چندین سال تجربه آماده تامین انواع مواد اپوکسی در سراسر ایران می باشد در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با ما تمای بگیرید.

تامین و ارسال مواد اپوکسی به تمامی استان های تهران ، کرج ، اصفهان ، مشهد ، شیراز و ... با یک تماس

فروش و مشاوره (10 خط ویژه) : 88694916-021
کارشناس مستقیم فروش : 09123384767

سایر موارد