منو
اهداف آموزش کفپوش اپوکسی

اهداف آموزش کفپوش اپوکسی

برای آنکه یک دوره آموزش اصولی با بهره وری بالا در زمینه اجرای کفپوش های سه بعدی داشته باشید می بایست معیارهای مهم و متعددی را از جمله تخصص، تجربه، تعهد، کیفیت و روزمه کاری، جایگاه والای شرکت مربوطه در اصناف و در پروژه های مختلف مد نظر داشته باشید. پر واضح است که موارد فوق در خصوص شرکت کفپوش صنعت آریا با توجه به روزمه کاری پویا و پربارش عیان و بدیهی است. مدیران متخصص شرکت مهندسی کفپوش صنعت آریا با پشتوانه بیست ساله تجربه اندوزی در خصوص تولید و اجرای انواع پوشش ها و کفپوش های دکوراتیو(سه بعدی) ،صنعتی و وزرشی برپایه اپوکسی و پلی یورتان با اجرای بیش از 400 پروژه در خصوص انواع کفپوش های فوق در داخل وخارج از کشور این افتخار دارند که این تجربیات را در قالب برگزاری دوره های آموزشی بصورت عملی وحرفه ای در خدمت علاقه مندان قرار دهد .

مهمترین اهداف شرکت مهندسی کفپوش صنعت آریا از اجرایی کردن این دوره های آموزشی علاوه بر افزایش توانمندی و قابلیهای نیروهای فعال در سراسر کشور ایجاد یک رابطه برد – برد برای کار آموزان و شرکت مهندسی کفپوش صنعت آریا می باشد این شرکت در اجرای آموزش عملی و تئوری با در اختیار قراردادن تجربیات خود یک نیرو توانمند بومی را تحت عنوان نماینده که غالبا در شهرستان ها می باشد آموزش می دهد البته دقت به این نکته حائز اهمیت است که نمایندگی فقط به متقاضیان واجد شرایط اعطا می شود ضمنا کار آموز با دریافت این آموزش با علاقه و کوشش خود وارد یک کار با دامنه مشتریان وسیع و جذاب می شود که در صورت تلاش، مدیرت و نظارت مستمر خود به یک درآمد خیلی خوب نیز خواهد رسید. ضمنا شرکت کفپوش صنعت آریا هیچ مسئولیتی در قبال اشتغال زایی و جذب مشتری برای هنرجویان محترم ندارد. البته این نکته را هم باید خاطرنشان کرد هنرجویان مشتاق و متعهدی هم بوده و هستند که در مواردی از طرف شرکت با توجه به کیفیت و تعهد کاری شان به آنها کار پیشنهاد شده است.

آموزش کفپوش اپوکسی سه بعدی، در عین سادگی و جذابیت امری بسیار تخصصی است که نیاز به نظارت مستقیم و مستمر دارد. یکی از ویژگی های خاص برگزاری دوره های آموزشی این شرکت تاکید بر تداوم این آموزش هست همانطوریکه هیچکس طی دوره یک تا سه روزه نمی تواند راننده ای با مهارت کامل بشود نمی توان ادعا نمود یک کار آموز طی یک دوره با زمان محدود یک روزه یک اپوکسی کار حرفه ای خواهد شد لذا دراین خصوص تا زمانی که کارآموز مستقلا بتواند تمامی فرایند های اجرایی مربوطه را عملی کند کارشناسان و متخصصین این شرکت او را پشتیبانی خواهند کرد. هنرجویان محترم این نکته مهم را هم در نظر داشته باشند که تداوم و استمرار کلاس برای هنرجویانی ادامه خواهد داشت که بنا به تشخیص مهندسین و کارشناسان فنی استعداد یاب مجموعه صلاحیت و موقعیت رشد و پیشرفت را در این تخصص از جهات و موقعیت های مختلف دارند و این تداوم در مورد همه هنرجویان صادق نمی باشد.

در این دوره ای آموزشی پس از تدریس مبانی تئوری (که سرفصل مطالبی که در آن شرح داده می شود در ادامه ارایه خواهد شد)  مدرس مسائل فراگیر و همچنین مشکلات احتمالی که اکثر کارآموزان در حین کار ممکن است با آن مواجه شوند را گوشزد کرده و نیز به سوالات و ابهامات به صورت کامل پاسخ خواهند داد. سپس استاد به طور عملی همراه و همگام با کارآموز با اجرا بر روی یک نمونه کوچک عملاً به اجرای مطالب ارایه شده در خصوص کفپوش سه بعدی می پردازد.

برای رسیدن به اهداف والای مدیران این شرکت که همانا تامین وتربیت کارآموزانی با تجربه می باشد متخصصین این شرکت از کارآموزانی که از جهات کیفیت کاری، تعهد، مسئولیت پذیری و اخلاقی مورد تایید و صلاحیت هستند و این دوره آموزشـی را با موفقیت طـی کردند دعوت می کند در پروژه های خود که در سراسر کشوردر حال اجرا هستند حضور داشته باشند و مباحث تکمیلی آموزشی را در یک فضای بزرگتر و واقعی تر ادامه دهند.(این بخش در مورد کارآموزانی که بنا به صلاحدید متخصصصان دارای رشد،پیشرفت و تعهد کاری بوده عملی می شود) ضمنا لازم به ذکر است در خصوص شرایط اسکان و تغذیه هیچ هزینه ای دیگر به کارآموزان محترم تحمیل نخواهد شد.

سایر موارد